Gratis verzenden vanaf €100

Binnen 48 uur geleverd

Veilig betalen met IDEAL of creditcard

Sedora | Onderdelen voor alle apparaten

LWL SIMPLEX PATCHKABEL, OS2 SM G.657.A2, SC/ APC-LC/ APC, 20 M

Lwl simplex patchkabel, os2 sm g.657.a2, sc/ apc-lc/ apc, 20 m – Artikelnummer: W106257 – Fabrikant: LOGILINK

SKU: W106257

 15,00 incl. BTW

Gratis verzenden vanaf €100

Op voorraad? Binnen 48 uur geleverd

Altijd scherp geprijsd

Veilig betalen met

Extra informatie

Beschrijving

Lwl simplex patchkabel, os2 sm g.657.a2, sc/ apc-lc/ apc, 20 m – Artikelnummer: W106257 – Fabrikant: LOGILINK

Extra informatie

Technische data
Soort: Ronde kabel
1e steker: SC/APC-steker optische kabel
2e steker: LC/APC-steker optische kabel
Kabellengte: 20 m
Kleur: geel
   
Bijzonderheden: Optische glasvezelkabel

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “LWL SIMPLEX PATCHKABEL, OS2 SM G.657.A2, SC/ APC-LC/ APC, 20 M” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Categorie: